Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taťána Kuchařová (7)

22. 1. 2009

V Praze, dne 5.9.2008: Taťána Kuchařová, patronka Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci, dnes v kavárně Vesmírna předala první nadační šek v hodnotě 24.500,- Kč slečně Janě P., studentce Katedry sociální práce a sociální politiky
na Univerzitě v Hradci Králové. Finanční příspěvek použije slečna Jana na úhradu kurzu „Manažer neziskové organizace v sociální oblasti“.

Jana je členkou Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o.s. Klub Velké Meziříčí, kde vykonává canisterapii a podílí se na vedení této organizace.
Od kurzu, jehož pořadatelem je NNO Neziskovky.cz, o.p.s. očekává rozšíření informovanosti v této oblasti a zvýšení efektivity práce pro Asociaci.

„Již devět let se pohybuji díky své mladší sestře, která má diagnózu kombinovaného postižení, ve světě různého handicapu. Sestra nejen mě, ale celé naší rodině, přinesla širší rozhled. Začala jsem studovat obor sociální práce, udělala si rekvalifikační kurz canisterapeuta (terapie pomocí psa) a aktivně vstoupila do Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o.s. klub Velké Meziříčí. Tím se odstartoval můj vstup do neziskového sektoru.

Byla jsem překvapená, jak rychle Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci odpověděla na moji žádost a moc ráda, že odpověď byla kladná. Z kurzu bych si ráda odnesla dovednosti z oboru managementu, kterými bych upevnila a navýšila znalosti dosud nabyté ze studia sociální práce a to jak ve strategickém řízení organizace, umění Public Relations, řízení lidských zdrojů či zvládání stresu a mnoha jiných oblastí. Samozřejmě bych díky kurzu chtěla efektivněji pracovat v klubu Asociace, abychom se jako organizace stále rozvíjeli a posouvali dál”, říká Jana.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář